צור קשר

הריון בראש שקט כבר מהטרימסטר הראשון – בדיקת DNA עוברי

//הריון בראש שקט כבר מהטרימסטר הראשון – בדיקת DNA עוברי
התקשרו לוריפיי

הריון בראש שקט כבר מהטרימסטר הראשון – בדיקת DNA עוברי

היריון הוא אחד האירועים המשמחים והמרגשים בחיים, אבל עם ההתרגשות באה גם האחריות, ואיתה, לעתים, מתעוררים גם לא מעט חששות ודאגות לשלום ההיריון ובריאות העובר שמתפתח ברחמך. סל רחב של בדיקות מוצע לכל אישה הרה, בהתאם למוצא, גיל ומצב בריאותי, ולפעמים דווקא משום שנהוגות בארץ בדיקות רבות קשה להורים להחליט מהן הבדיקות המועילות והחשובות באמת.

ההתפתחויות בתחום המדע והטכנולוגיה הובילו למהפכה של ממש ביכולת האבחון עוד בטרם ההיריון ובמהלכו, ובעקבותיהן חברת וריפיי הישראלית מציעה היום בדיקות טרום לידה מהמתקדמות ביותר, שמאפשרות אבחון מעמיק, מדויק ואמין המסייע למשפחות לנהל את ההיריון שלהן בצורה בטוחה עד כמה שניתן. כדי להיות רגועה באמת, כדאי להכיר את סוגי הבדיקות.

מדריך סלונה לבדיקות המתקדמות ביותר שופך אור על בדיקת פמיליג'נטיקס (Family Genetix), בדיקת סקר גנטית מורחבת ביותר למחלות גנטיות לאלו המתכננים היריון ועל בדיקת וריפיי לזיהוי תסמונת דאון ותסמונות נוספות בעובר בזמן ההיריון. בדיקת וריפיי ו-וריפי פלוס, המורחבת יותר, הן בדיקות ה- NIPT המובילות בישראל. הטכנולוגיה של הבדיקה משתמשת בעובדה שכבר מהשבוע העשירי מקטעי DNA עוברי קיימים בזרם הדם של האם וניתן לאתר אותם ולבחון את ה- DNA העוברי וכל זאת על-ידי בדיקת דם פשוטה.

לראשונה בישראל בדיקת וריפיי מתבצעת במעבדה בישראל – מעבדת GGA בקצרין המאושרת ע"י משרד הבריאות. כל תהליך הבדיקה מתבצע באופן עצמאי אוטומטי וללא מגע יד אדם, דבר המקנה לבדיקה יכולת דיוק מהטובות ביותר בתחום ה-NIPT עם שיעורי כשל טכני הנמוכים ביותר ומאפשרת קבלת תשובות בתוך כשבוע.

לקריאת הכתבה המלאה: http://saloona.co.il/blog/הריון-בראש-שקט-כבר-מהטרימסטר-הראשון/

לקבלת מידע נוסף על הבדיקות  שלנו מלאו את הטופס, ונציג מקצועי שלנו יחזור אליכם.

2020-11-17T10:55:25+02:00
נגישות